Hakkımızda

Deniz ŞAHİNKAYAFOUNDER

1983 yılı doğumlu Deniz Şahinkaya, 2006 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2005-2006 yılları arasında çeşitli illerde arkeojeofizik çalışmalarında bulunmuş, birçok antik yapının yeryüzüne çıkarılmasına katkı sağlamıştır.

2006-2007 yılları arasında Garanti Bankası A.Ş.’de portföy yetkilisi olarak çalışmıştır.

2007-2013 yılları arasında Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de gayrimenkul değerleme uzmanı ve iş geliştirme müdürü olarak görev almış 2013-2016 yılları arasında Eva Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Araştırma ve Raporlama, Kurumsal İletişim departmanlarını yönetmiştir. Aynı dönemde Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak yer almıştır.

2016-2017 yılları arasında dünyanın en büyük inşaat şirketlerinden biri olan Bilfinger Türkiye’de Satış & Kiralama Direktörü olarak görev almıştır.

2017 yılında aldığı bir kararla, 10 yılı aşkın süredir gayrimenkul piyasasında edindiği tecrübeleri doğru bir şekilde kullanmak için Monetise Real Estate Solutions şirketini kurmuştur.

  • Eğer zengin olmak istiyorsanız, kazanmak kadar biriktirmeyi de düşünün.
    - Benjamin Franklin
  • Bildiğiniz başarılı insanları inceleyin; çevresine de yaydığı motivasyon enerjisi olduğunu göreceksiniz. Yaptığı işlerde heyecanlı olmakla kalmazlar sizi de heyecanlandırırlar.
    - Paul W. Ivey
  • Yazgıların en güzeli, bir insanın sahip olabileceği en büyük hazine, tutkuyla yaptığı bir iş için ona para ödeniyor olmasıdır.
    - Abraham Maslow

monetise@monetise-tr.com

BURAK BORA PLAZA
Orta Mah. No:6 Ofis:14, KARTAL
34880 İstanbul